kontakt@chemialux.pl
Darmowa dostawa już od 299 zł
663364860 Pon-Pt. 7:00-15:00

ŻELE DO PRANIA

Żele do praniato doskonała i skuteczna alternatywadla proszków do prania. Łączą w sobie wygodę stosowania i wysoką wydajność. Doskonale radzą sobie z usuwaniem zabrudzeń z odzieży. Już niewielka ilość detergentu skutecznie usuwa plamy.

Żel do prania z Niemiec oraz Włoch – doskonała alternatywa dla klasycznych detergentów

Rozwój technologii pozwolił na stworzenie żeli do prania, których zaawansowane właściwości sprawiają, że są jednym z najczęściej stosowanych środków piorących. W odróżnieniu od klasycznego proszku piorącego konsystencja żelu eliminuje ryzyko nierozpuszczenia się detergentu – nawet w krótkim cyklu prania z niską temperaturą. Ich skoncentrowana formuła sprawia, że żele do prania niemieckie są wyjątkowo ekonomicznym rozwiązaniem.

Skuteczne rozwiązanie na uporczywe plamy

Skoncentrowana formuła żeli do prania z Niemiec, zawierające wysokie stężenie substancji aktywnych – doskonale usuwa zabrudzenia już podczas pierwszego cyklu prania. Eliminuje to potrzebę ponownego prania tych samych ubrań. Żele dostępne w naszym sklepie ChemiaLux.pl to wysokogatunkowe detergenty pochodzące od sprawdzonych producentów!

Markowe żele do prania

Sklep ChemiaLux.pl oferuje żele do prania wysokiej jakości. Zapewniamy tylko skuteczne detergenty sprawdzonych marek:

  • Coral
  • Dalli
  • G&G
  • Gama
  • Lenor
  • Weiser Riese

Żele i płyny do prania dopasowane do potrzeb Poza wysoką skutecznością, żele do prania posiadają również właściwości pielęgnujące odzież. W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne: Żele do tkanin kolorowych Żele do tkanin białych Żele do tkanin czarnych Posiadamy również żele uniwersalne, które świetnie sprawdzą się do prania wszystkich rodzajów odzieży.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping