kontakt@chemialux.pl
Darmowa dostawa już od 299 zł
663364860 Pon-Pt. 7:00-15:00

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment środków do prania i pielęgnacji odzieży.

Proszki do prania z Niemiec, Włoch oraz Hiszpanii
Charakteryzują się wysoką jakością i wydajnością. Nowoczesna formuła proszków sprawia, że są skuteczne nawet w cyklach o niższych temperaturach. Dzięki temu ograniczamy zużycie prądu, w efekcie czego oszczędzamy pieniądze.

Hipoalergiczne proszki do prania
Zadbaliśmy również o to by ofercie naszego sklepu pojawiły się pozycje hipoalergiczne. Doskonale nadają się do prania dziecięcych ubranek, ale sprawdzą równie dobrze w dbaniu o odzież całej rodziny.

Żele i płyny do prania z Niemiec i Włoch
Nowoczesne żele i płyny do prania nie ustępują jakością klasycznym proszkom do prania. Dzięki skoncentrowanej formule są nie tylko ekonomiczne, ale również skuteczne. Doskonałe kompozycje zapachowe sprawiają. że nie jest konieczne dodawanie do prania płynów do płukania.

Kapsułki do prania z Niemiec i Włoch
Doskonała alternatywa dla proszków do prania. Skoncentrowana formuła kapsułek sprawia, że doskonale radzą sobie z usuwaniem plam i zabrudzeń z odzieży. Kapsułki do prania z Niemiec i Hiszpanii zawierają w składzie zarówno proszek i płyn do prania oraz płyn do płukania.

Perełki zapachowe z Niemiec, Włoch, Anglii oraz Hiszpanii
Perełki do prania to innowacyjny produkt, nadający ubraniom przyjemny i długotrwały zapach nawet do 12 tygodni. Wystarczy wsypać je do pustego bębna pralki, by cieszyć się intensywnym, świeżym zapachem odzieży.

Środki do prania – perełki zapachowe
Odplamiacze i wybielacze do prania z Niemiec Włoch, Anglii i Hiszpanii
Odplamiacze i wybielacze do prania, to skuteczne rozwiązanie do zadań specjalnych. Wyeliminuje ryzyko trwałego zniszczenia ulubionych ubrań, pozbywając się plam już przy pierwszym praniu.

Chusteczki do prania odzieży z Niemiec, Włoch i Anglii
Doskonały środek do prania mający za zadanie ochronę ubrań przed zafarbowaniem. W naszym sklepie dostępne są chusteczki wyłapujące kolor, które zapobiegają przenoszeniu barwnika na inne ubrania oraz chusteczki wzmacniające kolor, które ochronią kolorową odzież przed blaknięciem.

Farby do tkanin z Niemiec, Włoch i Anglii
Farby do tkanin są doskonałym środkiem, który pozwoli przywrócić intensywność kolorów ulubionym ubraniom.

Preparaty do prasowania z Niemiec
Specjalistyczne preparaty do prasowania ułatwiają ten żmudny proces. Mają za zadanie przyspieszyć prasowanie i ochronić nasze żelazko.

Odkamieniacze i czyściki do pralki z Niemiec Włoch i Anglii
Produkty te doskonale radzą sobie z wapiennymi osadami powstającymi w trakcie prania. Regularne używanie odkamieniaczy i czyścików do pralki ochroni nasz sprzęt przed zniszczeniem i pozwoli cieszyć się doskonale czystym praniem za każdym razem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping