kontakt@chemialux.pl
Darmowa dostawa już od 299 zł
663364860 Pon-Pt. 7:00-15:00

Marka Ariel ma swoje korzenie w Wielkiej Brytanii, gdzie została założona przez firmę Procter & Gamble w 1967 roku. Od samego początku marka Ariel koncentrowała się na tworzeniu innowacyjnych produktów do prania tkanin, które były skuteczne w usuwaniu trudnych plam, a jednocześnie delikatne dla tkanin.

W latach 80. i 90. marka Ariel wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych rozwiązań, w tym proszki do prania z aktywnym tlenem, które były skuteczne w usuwaniu plam z trudnymi do usunięcia substancjami, takimi jak kawa czy czerwone wino. W kolejnych latach marka Ariel kontynuowała swoją innowacyjność, wprowadzając na rynek produkty w formie płynów i kapsułek do prania, które były łatwiejsze w użyciu i bardziej wydajne.

Wraz z ekspansją marki na inne rynki, takie jak Europa, Azja i Ameryka Północna, marka Ariel stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów detergentów do prania na świecie.
Ariel to marka detergentów i środków czyszczących do prania, która oferuje szeroki wybór produktów do prania tkanin. W kategorii tej można znaleźć różnorodne produkty marki Ariel, w tym proszki, żele, płyny i kapsułki do prania, a także odplamiacze, płyny do płukania i nabłyszczacze.

Produkty marki Ariel są skuteczne w usuwaniu trudnych plam, a jednocześnie delikatne dla tkanin. Mogą być stosowane do prania różnych rodzajów tkanin, w tym białych i kolorowych, a także tkanin delikatnych i syntetycznych.

W sklepie internetowym kategoria z produktami marki Ariel jest podzielona na podkategorie, takie jak proszki do prania, żele do prania, płyny do prania, kapsułki do prania, odplamiacze, płyny do płukania i nabłyszczacze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping