kontakt@chemialux.pl
Darmowa dostawa już od 299 zł
663364860 Pon-Pt. 7:00-15:00

Mleczka i pasty

Mleczka i pasty do czyszczenia łazienki są detergentami o wysokiej skuteczności. Sprawiają, że utrzymanie łazienki w czystości jest proste, a sprzątanie staje się przyjemnością. Produkty te poradzą sobie z usunięciem uporczywych osadów z kamienia czy mydła z wanny, płytek, zlewu czy innych powierzchni. W naszym sklepie internetowym ChemiaLux posiadamy mleczka i pasty renomowanych marek:

Bref
Cif
Clinex
G&G
Viss
Mleczka i pasty czyszczące z Niemiec, Holandii i polski – pogromcy brudu

Mleczka do czyszczenia są niezmiernie skutecznymi preparatami. W delikatny, sposób usuwają brud z czyszczonych powierzchni, pozostawiając je czyste na długi czas. Właśnie te właściwości sprawiają, że konsumenci. którzy raz sięgnęli po ten środek czyszczący, bardzo chętnie do niego wracają.

Mleczka i pasty z Niemiec, Holandii oraz Polski – wielofunkcyjny środek czyszczący

Największym atutem tego typu środków czyszczących jest fakt, że są niezwykle wydajne. Już niewielka ilość produktu, użyta przy pomocy miękkiej gąbeczki, skutecznie usunie uporczywy osad z kamienia i mydła. Zagraniczne formuły produktów w sklepie internetowym ChemiaLux wyróżniają się wyższą skutecznością niż ich polskie odpowiedniki. Dzięki wysokiej koncentracji środków powierzchniowo czynnych bez trudu usuwają brud, oszczędzając tym samym nasz czas, energię i pieniądze. Warto pamiętać, że w trakcie stosowania mleczka lub pasty czyszczącej, nie jest konieczne szorowanie czyszczonej powierzchni. Wystarczy wmasować produkt w zabrudzone miejsca przy pomocy miękkiej gąbeczki lub ściereczki.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping