• Kategorie
  • Szukaj
  • Żele uniwersalne

W tej kategorii znajdziecie Państwo zagraniczne żele uniwersalne do tkanin kolorowych oraz białych  z Niemiec, Włoch oraz Hiszpanii.

Zapraszamy do zakupu importowanych żeli do prania uniwersalnego. Znajdziesz tutaj żele i płyny pochodzenia niemieckiego, włoskiego czy hiszpańskiego. Uznane i docenione marki takie jak: Vizir, Dash, Ariel czy Spee oraz wiele innych. Zagraniczny żel uniwersalny do prania taki jak Dash Tiefseewirbel zapewnia nie tylko idealną czystość waszych tkanin, ale charakteryzuje się również doskonałym zapachem. 

Żele do prania - jak działają?

Żele do prania należą do grupy najczęstszych  zamienników dla popularnych proszków

 

Ich konsystencja stanowi  swego rodzaju płynny koncentrat. Dzięki konsystencji płynnej cieczy są niezwykle wydajne. Rozcieńcza się w wodzie, a nie rozpuszcza. Zastosowana  niewielka ilość żelu do prania jaka sugeruje producent jest w stanie skutecznie pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń powstałych w wyniku codziennych czynności.

Podczas gdy do bębna prali poprzez przegródkę z miejscem na proszek oraz płynem do płukania dostarczana jest woda z wodociągu to taki żel lub płyn do prania nie potrzebuje zbędnych minut aby się rozpuścić.

Ustawiając na cykl krótkiego prania nie ma ryzyka, że na czarnych lub ciemnych tkaninach pozostaną jakiekolwiek ślady nierozpuszczonego detergentu. Żel do prania nawet jeśli z nieznanych przyczyn nie zostanie całkowicie wypłukany to nie będzie on  powodował  powstawania przebarwień. Docenią to z pewnością miłośnicy ciemnych ubrań.

Takie sytuacje są częste przy zastosowaniu proszku, który potrzebuje czasu aby się rozpuścić w wodzie. Zwłaszcza , gdy załadujemy dużą ilość ubrań do pralki. W tak wypchanym bębnie nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby proszek mógł się swobodnie wypłukać.

Używając płynnych detergentów piorących zaoszczędzimy nie tylko pieniądze, ale jesteśmy bardziej ekonomiczni - nie zużywając wody na ponowne płukanie, aby pozbyć się białych śladów po proszku.

Dzięki mniejszej eksploatacji naszej prali  znacznie wydłuża się jej żywotność. Pranie jest czyste i świeże, a my nie musimy wydawać pieniędzy na naprawy czy zakup nowego urządzenia. Ponadto podczas odprowadzania zużytej wody z łatwością przechodzi ona przez wszystkie przewody.

Czy żel do prania do walki z silnym zabrudzeniami?

Żele do prania to forma płynnego koncentratu. Taka formuła zapewnia  nie tylko ekonomiczne, ale również skuteczne rozwiązanie. Podczas prania gdy zachowamy wszystkie prawidłowe parametry dotyczące zapełnienia bębna pralki, wówczas podczas prania cała zawartość bębna jest prana oraz wypłukiwana  w takim samym stopniu.

O skuteczności  detergentu nie tylko decyduje marka, ale również poświęcony wkład i zaangażowanie  w stworzenie optymalnego składu, który pozwoli usunąć z ubrań trudne zabrudzenia. Z pewnością zainteresowanie będzie ze strony konsumentów ceniących czas i wygodę, ale równie od osób nie mających zbyt wiele czasu. Pracownicy terenowi, mechanik, ogrodnik, rolnik czy robotnik budowlany to osoby dla których zabrudzenia koszul, spodni czy skarpet jest na porządku dziennym. Warto jest zainwestować w nowe nieznane jeszcze marki dostępne na rynku.

Żele czy płyny bardzo łatwo usuwa się z powierzchni jeśli go rozlejemy. Wystarczy szmatka lub ścierka i kilka ruchów.

Żel do prania super wydajny i skuteczny

Wydajność żeli może zaskakiwać . Butelka o pojemności niecałego litra może wystarczyć nawet na dwadzieścia prań.  Dostępne w naszym sklepie internetowym środki piorące można dostać o różnych pojemnościach. Zwróciliśmy szczególną uwagę na osoby chcące wypróbować nowości  na rynku lub żele mniej znanych marek. Nie ponosząc dużych kosztów można zakupić na przetestowanie skuteczności niewielką butelkę żelu. Posiadamy także butelki o dużych pojemnościach dla osób zdecydowanych Biorąc jednak pod uwagę, że środki piorące są zazwyczaj sprzedawane w większych pojemnościach w niskich cenach oszczędzając przy tym kilka złotych. Zakup dużej butelki wystarczy nam na około pół roku prania.