• Kategorie
  • Szukaj
  • Żele do tkanin czarnych

 


W tej kategorii znajdziecie Państwo zagraniczne żele do czarnych tkanin Niemiec, Włoch oraz Hiszpanii.

Chyba każdy z nas ma swoją ulubioną koszulkę, sukienkę czy inną część garderoby. Może być kolorowa, biała lub czarna. To właśnie czarny kolor zasługuje także na uwagę i odpowiednią pielęgnację włókien i kolorów. 

Gdy uwielbiasz czarny kolor swoich ubrań lub na pólkach w Twojej szafie  znajdują się ubrania z czarnego materiału szukasz sposobu by go ochronić. Blaknięcie czarnych ubrań to najczęstszy spotykany problem wśród osób piorących w pralkach automatycznych. Wolimy więc  prać je ręcznie w delikatnych detergentach niż wrzucać do bębna pralki. Gdy domowe sposoby na pielęgnacje czarnego koloru tkanin czy innych ulubionych ubrań zawodzą lub są mało skuteczne szukamy innych bardziej drastycznych sposobów. To właśnie  nasz sklep wychodzi z ofertą niemieckich żeli do prania czarnego. Oferta obejmuje znane marki ze względu na ich skuteczność działania i jakość.

Zapewnić mogą to niemieckie żele do prania czarnego pochodzące z profesjonalnej chemii niemieckiej polecane ze względu na ich skuteczność działania i jakość.

 Nowoczesne żele do czarnych ubrań z naszej oferty nie tylko zapobiegają wypłukiwaniu czarnego pigmentów z włókien, ale też nadają  miękkość tkaninom i świeży długo utrzymujący się zapach.

Doskonale nadają się do prania w pralkach automatycznych oraz ręcznego. Kiedy chcemy, aby nasze ubrania zachowywały  intensywną nasyconą czerń odzieży oraz zawsze wyglądały jak nowe, warto zainwestować w żele do czarnych ubrań. Szeroka oferta dostępnych żeli w różnych wariantach pojemności zadowolą nie tylko jakością, ale także wydajnością. Jeśli w Twojej szafie  znajdują się ubrania z czarnego materiału warto sprawdzić naszą ofertę.

Żele do czarnych ubrań to nic innego jak chemiczny środek. Zawiera on w swoim składzie anionowe oraz niejonowe środki powierzchniowo czynne, wodę, aromaty i barwniki.. Na ogół sprzedawane są one w mniejszych lub większych, plastikowych butelkach. Żele do tkanin czarnych  są szczególnie polecane do prania w pralkach automatycznych. W sytuacji gdzie żel konkuruje z proszkiem do prania, detergent o płynnej konsystencji  będzie bardziej efektywniejszy ze względu na szybkość rozpuszczania się w wodzie.