• Kategorie
  • Szukaj
  • Szczoteczki

W tej kategorii znajdziecie Państwo szczoteczki do zębów  - skuteczne w utrzymaniu higieny jamy ustnej  z krajów europy zachodniej takich jak Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska, Anglia, Francja.

Prawidłowa higiena jamy ustnej jak i odpowiednie użycie szczoteczki do zębów gwarantuje zdrowy i bezproblemowy stan twojego uzębienia.

Na rynku dostępny jest duży wybór różnego rodzaju szczoteczek do zębów. Te zwykłe oraz elektryczne zawsze znajdą swoje miejsce w naszej łazience, gdzie codziennie dwa razy dziennie w prawidłowy sposób szczotkujemy nasze zęby tak by pozbyć się osadu nazębnego oraz resztek jedzenia, które utkwiły w trudno dostępnych miejscach.

Zwykła szczoteczka nie zawsze może dotrzeć w każde miejsce zwłaszcza za tzw. ósemką lub nieprawidłowa technika szczotkowania nie usunie przebarwień ze szkliwa. Używając szczoteczki manualnej musimy pamiętać by włosie nie było wykona z naturalnego surowca. Wybierając taki rodzaj szczoteczki macie możliwość wywierania nacisku na dziąsła i zęby. Odpowiednia technika szczotkowania pozwoli na pozbycie się osadu i przebarwień z kawy i herbaty.