• Kategorie
  • Szukaj
  • Świece zapachowe

W tej kategorii znajdziecie Państwo świece zapachowe z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Polski.

Każdy z nas potrzebuje czasem wyciszenia i chwili relaksu po całodniowym dniu w pracy. Dzięki odprężającej woni  ze świec zapachowych ukoisz zszargane nerwy. Łazienkę przemienisz w SPA, a zwykła kolacja w dwoje zamieni się na romantyczną kolację w ekskluzywnej restauracji.

Doskonale nadają się na jesienne wieczory, do relaksującej kąpieli z lampką wina lub uroczystej kolacji. Dzięki stylowym kształtom oraz  wzorom stajesz się posiadaczem  dodatkowego elementu wystroju  mieszkania, dzięki czemu twoje mieszkanie nabierze dodatkowego charakteru.

W naszej ofercie znajdziesz wiele zapachów inspirowanych naturą. Znajdziesz tu świece na każdą okazję.

Ekologiczne świece zapachowe to produkty dzięki którym możesz w krótkiej chwili przenieść się do ogrodu pachnącego kwiatami, kuchni gdzie babcia piekła domowe pierniki i w wiele innych miejsc tam gdzie poniesie Cię wyobraźnia.

Dzięki najwyższej jakości składników gwarantują one długi czas palenia się.

W ostatnim czasie modne stały się świece w szklanych pojemnikach oraz słoikach doskonale nadające się jako prezent dla bliskiej osoby.

W ofercie znajdziesz świece wotynowe,  zapachowe w szkle, świecie z drewnianym szkle, oraz naturalne świece z woskiem pszczelim lub sojowym, kokosowym

Ekskluzywne świece zapachowe świetnie wpasują się do wystroju każdego wnętrza w pracy lub domu.