• Kategorie
  • Szukaj
  • Ściereczki

 


W tej kategorii znajdziecie Państwo ścierki do wycierania kurzu oraz innych zabrudzeń.

Małe kawałki szmatki zwane ściereczkami doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Idealnie nadają się do przy codziennych porządkach, ścierając kurze z mebli, wycierając  rozlane płyny lub myjąc okna dobrymi skutecznymi płynami do mycia szyb i luster.

W wielu przypadkach są bardziej praktyczne niż ręczniki papierowe, a przede wszystkim są wielokrotnego użytku. Gdy tylko się zabrudzą możemy wrzucić je do pralki i wyprać. Po wyschnięciu są czyste i pachnące.

Kuchenne ścierki bawełniane  wykonane z naturalnych  tkanin  oraz chłonnego materiału idealnie przydadzą się w kuchni gdy będziemy wycierać blat kuchenny. Dobrym materiałem pochłaniającym wodę jest materiał frotte lub z mikrowłókien idealnie nadające się w łazience gdzie występuje duża wilgotność. Gdy gotujemy codzienny obiad doskonale przydadzą się nam do wytarci i osuszenia rąk. W czasach gdy w domach piekło się samemu chleb lub inne wypieki drożdżowe lniana ścierka idealnie nadawała się do przykrycia ciasta.

To nie tylko podstawowe wyposażenie gospodarstwa domowego, które służy nam do wycierania i sprzątania, ułatwiające nam życie.

W naszym sklepie znajdziesz dobre i wytrzymałe ścierki znanych marek Vileda.