• Kategorie
  • Szukaj
  • ŚRODKI DO KUCHNI

Środki do kuchni z Niemiec

Środki czystości do kuchni w ofercie naszego sklepu ChemiaLux sprowadzamy z Niemiec. Niemieckie formuły wyróżniają się wysoką wydajnością, a ponadto doskonałą efektywnością. Bez trudu radzą sobie z uporczywymi zabrudzeniami z tłuszczu. Oferujemy Państwu szeroki wybór produktów do zmywarki i środków czystości.

Produkty do zmywarki

Oferta sklepu ChemiaLux, to szeroki zakres produktów obejmujący nie tylko produkty służące do zmywania naczyń, ale również środki mające za zadanie utrzymanie zmywarki w czystości oraz doskonałym stanie technicznym. Wśród produktów myjących znajdą Państwo tabletki i kapsułki ,nabłyszczacze, orazsól do zmywarki. Gwarancją idealnie umytych naczyń już przy pierwszym cyklu pracy jest również czysta zmywarka. Doskonałym dodatkiem będą natomiast zawieszki zapachowe , które pozbędą się nieprzyjemnego zapachu brudny naczyń.

Środki czystości z Niemiec

Najwyższa jakość oraz konkurencyjna cena sprawiają, żeśrodki czystości z Niemiec, zyskują coraz większą popularność wśród polskich konsumentów. Wysoko skoncentrowane formuły niemieckich produktów gwarantują doskonałą skuteczność. Ponadto dzięki konieczności zużycia mniejszej ilości preparatu w połączeniu z atrakcyjną ceną oferowanych przez nas towarów, oszczędzą Państwo pieniądze. Nasz sklep chemia Lux posiada szeroki asortymentpłynów i balsamów do mycia naczyń,środków odtłuszczających, mleczek czyszczących, oraz płynów octowych,. Zapewniamy również szeroki wybór wysokiej jakościściereczek i gąbek, niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym.

Worki na śmieci

Niemieckie worki na śmieci, charakteryzują się znakomitą trwałością i wodoszczelnością. Polietylen, z którego są wykonane, zapewnia im wysoką wytrzymałość, a specjalne uchwyty ułatwiają wyniesienie nawet bardzo ciężkich śmieci.