• Kategorie
  • Szukaj
  • ŚRODKI CZYSTOŚCI

ŚRODKI CZYSTOŚCI

W tej kategorii znajdziecie Państwo zagraniczne środki czystości skuteczne w kuchni takie jak: odtłuszczacze, mleczka czyszczące, płyny octowe oraz ściereczki i gąbki do zmywania.

Kuchnia to miejsce, w którym przygotowywane są posiłki. Niezmiernie ważne jest to, by zawsze była czysta. Tłuste plamy, zacieki oraz zaschnięte lub przypalone zabrudzenia z łatwością usuniemy się przy pomocy odpowiednich środków czystości do kuchni.Sprawdzone detergenty pomogą rozpuścić nawet najbardziej uporczywe plamy. W ofercie naszego sklepu ChemiaLux znajdziesz skuteczne preparaty do czyszczenia oraz wysokiej jakości płyny i balsamy do mycia naczyń, ściereczki oraz gąbki. W naszym asortymencie dostępne są również sprawdzone odtłuszczacze oraz skuteczne mleczka czyszczące.

Odtłuszczacze i płyny octowe z Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii oraz Polski

Wysokiej jakości odtłuszczacze w ofercie naszego sklepu bez trudu usuną nawet najbardziej oporne tłuste plamy. Detergenty doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku klasycznej kuchenki gazowej, jak i płycie elektrycznej czy indukcyjnej. Płyny octowe ułatwiają usuwanie uporczywych, zaschniętych plam, osadów z mydła oraz kamienia. Pozwolą utrzymać zlew w idealnym stanie przez długie lata.

Płyny i balsamy do mycia naczyń z Niemiec, Holandii, Austrii, Włoch oraz Polski

W naszym sklepie ChemiaLux dostępny jest bardzo szeroki asortyment płynów i balsamów do mycia naczyń. Zagraniczne oraz polskie detergenty w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością, co w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że są doskonałym wyborem dla każdego domu.

Mleczka czyszczące z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Polski

Mleczka czyszczące są jednym z najchętniej wybieranych detergentów – wszystko dzięki wysokiej skuteczności. Bez trudu usuną przypalenia i uporczywe plamy.

Ściereczki i gąbki z Niemiec, Anglii, Belgii oraz Polski

W żadnym domu nie może zabraknąć użytecznych ścierek oraz zmywaków. W naszej ofercie znajdą Państwo również nawilżane ściereczki do pielęgnacji mebli – czy posiadających właściwości odtłuszczające.