• Kategorie
  • Szukaj
  • Proszki uniwersalne

 

 


W tej kategorii znajdziecie Państwo zagraniczne proszki uniwersalne do tkanin kolorowych oraz białych z Niemiec, Włoch oraz Hiszpanii.

Proszki uniwersalne to idealne rozwiązanie dla osób lubiących wygodę. Nie musimy zastanawiać się nad wyborem proszku do koloru czy też do białego. Jeden detergent do każdego rodzaju prania.

W większości przypadków gdy wybieramy jakiś proszek do prania to zazwyczaj kierujemy się chwilą słabości, ceną ( gdy zobaczymy promocję na stoisku) czy też stałym przyzwyczajeniem gdy używamy tego samego detergentu od lat i uważamy że jest najlepszy ze wszystkich pozostałych. 

Czy to odpowiednie zachowanie? Warto czasami zaryzykować i zainwestować w coś nowego, bo cena nie zawsze musi iść z jakością w parze. Dostępne są mniejsze opakowania np. 32 prania doskonałe by sprawdzić jakość danego proszku.

Specjalnie dobrana i skoncentrowana formuła enzymy w formie mannozy, celulazy, lipazy, amylazy, proteazy pozwala, aby nasze tkaniny z których zostały zrobione choćby koszulki, bielizna, spodnie, pościel i wiele innych zapewniały jak najdłuższą wytrzymałość i zachowywały jak najlepszą kondycję, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się bardzo długo naszymi ubraniami, które z chęcią zakładamy o ile trafia się na to okazja.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo bardzo szeroką ofertę proszków uniwersalnych zwłaszcza wyprodukowanych w Niemczech. natrafisz tu na wiele renomowanych marek i producentów takich jak:  Tandil, Persil, Vizir, Ariel, Lenor, Weiser Riese, Dato, Evidur, Wachkoning. Najbardziej popularny na rynku jest Persil Megaperls.  Świadczy  to o jakości danego produktu.

Używając właśnie produktów importowych z pewności ą pozbędziesz się uciążliwych plam z którymi walczysz już od jakiegoś czasu. Wniknąć w głąb włókien rozpuści wbite i zaschnięte zabrudzenia. Plamy po jedzeniu, długopisie, smarze, krwi, trawie czy na brudnych kołnierzykach nie będą  już problemem w usunięciu. Dla nas liczy się to by Państwa pranie zawsze było doprane.

Skład  proszku został wzbogacony o dodatkowy „wzmacniacz zapachu” dzięki czemu twoje ubrania będą pachnące nie tylko po wyjęciu prania z bębna pralki i rozwieszeniu go na suszarce, ale także pozostanie on na znacznie dłużej. Producenci co chwila prześcigają się wymyślając nowe odsłony zapachowe.