• Kategorie
  • Szukaj
  • Proszki do koloru

W tej kategorii znajdziecie Państwo zagraniczne proszki do koloru z Niemiec, Włoch oraz Hiszpanii.

Proszków do kolorów na rynku jest cała masa zwłaszcza tych najpopularniejszych oraz najbardziej reklamujących się w telewizji czy w Internecie. Producenci cały czas prześcigają się by uzyskać w składzie swoich proszków jak najlepszy skład i formułę.

Każdemu zależy by uzyskać najlepszy efekt za jak najniższe pieniądze. Niektóre proszki – najczęściej te niemieckie – mają bardzo wysoką wydajność i z kilogramowego opakowania droższego proszku będziemy w stanie uzyskać znacznie więcej prań niż w przypadku konkurencyjnej tańszej marki.

Zabrudzenia, które powstają na naszych ubraniach są jednym rodzajem plam lecz kilkoma rodzajami. Często są to plamy od jedzenia czy płynów. Niekiedy są tak mocno wchłonięte przez włókna tkaniny, że musimy je namaczać lub prać kilkukrotnie by pozbyć się trudnych i uciążliwych plam.

Zwróciliśmy szczególna uwagę na kryteria jakie powinien spełnić proszek do kolorów. Główne czynniki według naszego sklepu to właśnie usuwanie  plam, kolejny to czy oferowane przez nas detergenty piorące nie osłabiają wytrzymałości tkanin.

Dzięki skoncentrowanej formule i najnowszej technologii składu proszki zawierają składniki chroniące tkaniny przed utratą kolorów dzięki czemu twoje ubrania nie będą wypłowiałe.

Jeśli przywiązałaś się do swojego ulubionego proszku warto od czasu do czasu zmienić stare przyzwyczajenia. Raz można było by  zainwestować w coś nowego,  coś co  podoła twoim oczekiwaniom.

Dostępne są różne warianty pod względem pojemności opakowania czy ilości dedykowanych prań. Warto na próbę wybrać mniejsze opakowanie, a jeśli sprawi że jest być godzien miejsca w twojej łazience czy pralni warto wyposażyć się w większe ekonomiczne opakowanie.

Wielu klientów zwraca szczególną uwagę przy wyborze na kwestie ekonomiczne, ekologiczne, hipoalergiczne,  skuteczność prania w niskich i wysokich temperaturach.

Warto by zwrócić uwagę na zalecenia producenta zamieszczane na etykietach. Przy wyborze proszku kieruj się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem i potrzebami, jakie w Twoim domu spełniają środki czystości.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo najpopularniejsze i najchętniej wybierane marki proszków na rynku zachodnim takie jak Waschkoning, Ariel, Persil, Vizir, Lenor, E, Dato i wiele innych. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą.