• Kategorie
  • Szukaj
  • Proszki do białego

W tej kategorii znajdziecie Państwo zagraniczne proszki do białych ubrań z Niemiec, Włoch oraz Hiszpanii.

Proszek do tkanin białych został  stworzony do tego aby pielęgnować śnieżną biel, a w składzie zostały zawarte substancje pozwalające zachować oryginalną biel jednocześnie zabezpieczając tkaniny przed szarzeniem i niszczeniem włókien twoich tkanin oraz nie zmieniały kurczliwości tkaniny po praniu. 

Do najczęstszych białych ubrań zaliczyć możemy: koszule, bielizny, firanki, obrusy, delikatne bluzki, pościele i prześcieradła. 

Nasza oferta nie skupia się tylko na klientach indywidualnych, którzy robią pranie tylko w domu. Z szerokiej gamy produktów korzystają bardzo chętnie także podmioty profesjonalne hotele, restauracje, internaty czy bursy, pralnie.

Marki takie jak Persil stworzyły odrębną linię dla skóry delikatnej. W ofertach sklepów stacjonarnych, internetowych, drogeriach możemy znaleźć odpowiednio dopasowany proszek do twoich potrzeb.

Do najczęstszych plam  z jakimi się borykają się  nasi klienci to herbata, podkład w płynie (make-up), lody czekoladowe czy sos spaghetti, a także wiele innych.

 Największe wrażenie będzie robił proszek, który pokaże różnicę pomiędzy innymi konkurencyjnymi.  Proszki do białego często zawiera wybielacze i dlatego jest idealny tylko i wyłącznie do białych tkanin, do kolorowych raczej nie jest zalecane. 

Warto zapoznać się z opiniami na temat Niemieckich proszków, zwłaszcza że dostępne są praktycznie na każdym forum co świadczy o ich dobrej jakości. Rankingi także stały się dość popularne i udostępniane w sieci więc warto polegać na opiniach innych osób lub przeprowadzanych  badaniach.

Aby twoje ulubione białe rzeczy nie zaczęły szarzeć lub żółknąć warto zastanowić się czy robisz pranie w odpowiedni sposób.

Zwróć uwagę na te podstawowe kwestie:

- odpowiednia segregacja ubrań (mieszając ubrania możemy być pewni że któreś puści farbę),

- temperatura prania (zbyt wysoka temperatura doprowadza do szarzenia tkanin),

-odpowiedni detergent (środki do bieli zawierają składniki mające na celu podtrzymanie bieli)

Dzięki większej zawartości w swoim składzie koncentratu Niemieckie proszki znacznie przewyższają jakością proszki z naszego kraju.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo wiele markowych niemieckich oraz włoskich proszków do tkanin białych Tandil, Persil, Vizir, Ariel, Lenor, Weiser Riese, Dato, Evidur.