• Pronto Original Płyn do podłóg Drewnianych 750 ml

Płyn do mycia podłóg drewnianych z Anglii Pronto Original 750 ml

20.43
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 24/7 15
Kurier DHL 17.5
Dostępność 9 szt.
Waga 0.9 kg
EAN 5000204545203

Płyn do mycia podłóg drewnianych z Anglii Pronto Original 750 ml

Pronto płyn do drewna. Formuła, która dba o drewno i z łatwością usuwa brud i kurz pozostawiając podłogę czystą i lśniącą.

Składniki:<5% mydło, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Limonene, Geraniol, Dimethylol Glycol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.Zawiera: mieszaninę 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-on i 2-metylo-2H-izotiazol-3-on, d-Limonen.Zawiera: Etoksylowane (8 E0) alkohole tłuszczowe C13-C15.

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Rozpuścić 2 nakrętki płynu w 5 litrach ciepłej wody. Nanieść przy użyciu gąbki, szmatki lub mopa.

Nie ma konieczności spłukiwania lub osuszania przy użyciu szmatki. W przypadku stosowania na delikatnych powierzchniach sprawdzić efekt działania produktu w mniej widocznym miejscu.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Stosować ochronę oczu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Jak w przypadku innych produktów chemii gospodarczej unikać przedłużonego kontaktu ze skórą.

Pojemność: 750 ml

 

Kraj pochodzenia: Wielka Brytania

Marka: Pronto
Wersja: Original
Ilość w kartonie: 6
Objętość towaru w mililitrach dla jednostki standardowej 750
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci