• Kategorie
  • Szukaj
  • Płyny do płukania

W tej kategorii znajdziecie Państwo płyny do płukania jamy ustnej - skuteczne w utrzymaniu higieny jamy ustnej  z krajów europy zachodniej takich jak Niemcy, Włochy, Hiszpania, Polska, Anglia, Francja.

Szczotkowanie zębów to nie jedyna z podstawowych czynność by zachować zdrowy i piękny uśmiech. Dzięki dużej różnorodności składników skoncentrowanych w płynach do płukania jamy ustnej wpływających na zwiększenie skuteczności ich działania, pozwala  by każda osoba dbająca o higienę jamy ustnej znalazła odpowiednio dobrany do potrzeb płyn do jamy ustnej.

Do podstawowych, a zarazem najchętniej wybieranych wariantów możemy zaliczyć płyny antybakteryjne, zwalczające stany zapalne, przeciwpróchnicze oraz odświeżające oddech.

Do tych mniej znanych zaliczane są antyseptyczne, ortodontyczne, po odbytym zabiegu, przeciw nadwrażliwości, halitozie, do pielęgnacji implantów,  suchość jamy ustnej oraz dla dzieci. 

Płyny antybakteryjne zostały stworzone dla osób ceniących codzienną systematyczność. W ten sposób takie działanie wspomaga higienę jamy ustnej poprzez neutralizację szkodliwych bakterii. Dostępne są płyny o naturalnych składnikach, które działają leczniczo na stany zapalne dziąseł.

 

Dla osób mających problemy z próchnicą powstały popularne płukanki zawierające w swoim składzie fluor lub hydroksyapatyt. Doskonale sprawdzają się w miejscach trudnodostępnych dla szczoteczek z pastą.