• Kategorie
  • Szukaj
  • Patyczki zapachowe

Brak produktów do wyświetlenia

W tej kategorii znajdziecie Państwo patyczki zapachowe  z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Polski.

Któż w dzisiejszych czasach nie dba o ty by w mieszkaniu panował świeży i przyjemny zapach, a jednocześnie utrzymywał się przez długi czas? Patyczki zapachowe to łatwy w użyciu rodzaj odświeżacza powietrza.  Dzięki swojej formie równomiernie będą rozprowadzały woń wybranego przez Ciebie zapachu w każdej przestrzeni gdzie się tylko znajdą. Te ‘ pachnidło” zachwyca również stylowym i nowoczesnym designer, gdzie wpasuje się pod każdy wystrój pomieszczeń.

Dzięki temu produktowi skutecznie pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów w biurze, domu, pracy, magazynie czyli wszędzie tam gdzie możemy mieć do czynienia z  brzydką wonią. W takich przypadkach sprawdzą się produkty matek Air Wick.

Patyczki wykonane zazwyczaj z materiału, który z łatwością pochłania esencję eteryczną, w zamian uwalnia  zapach. Załączone do eleganckich i ekskluzywnych zestawów odpowiednia ilość patyczków zapachowych pozwala na regulowanie intensywnością zapachu tak by otrzymać odpowiednią woń zapachu, która nas satysfakcjonuje.

Zaletami użytkowania patyczków oraz dyfuzorów zapachowych jest dużo jednym z nich jest wygoda i łatwość obsługi , możemy wstawić je do każdego pomieszczenia, ekonomiczny w zależności od ilości patyczków w pojemniku uwalnia zapach do czterech tygodni oraz eleganci wygląd.

Patyczki zapachowe oraz defuzory znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu. Szeroka gama zapachów pozwoli że każdy znajdzie coś dla siebie.