• Kategorie
  • Szukaj
  • PŁYNY DO PRANIA

W tej kategorii znajdziecie Państwo zagraniczne płyny do białych tkanin, uniwersalne oraz do delikatnej skóry.

Gdy ubrania noszone przez domowników są nieustannie brudzone to wymagają odpowiedniego i skutecznego środka piorącego. W naszej ofercie znajdziesz dobry płyny do prania z Niemiec dla Ciebie i twoich bliskich. Niezwykle łatwe w użyciu. Delikatne dla wszystkich rodzajów tkanin nie niszcząc przy tym włókien i  kolorów. Dzięki stosowaniu takich produktów twoja rodzina będzie cieszyć się czystymi i pachnącymi ubraniami do momentu, aż zostaną ponownie pobrudzone.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz jeden z polecanych przez klientki produktów, bo każda osoba ma inne preferencje. Ich konsystencja jest dosyć gęsta i zawiesista o sugestywnym kolorze. 

Jeden z powodów jaki przemawia do stosowania płynów jest jego wygoda dozowania. Aplikujecie tyle płynu ile tak naprawdę potrzebujecie. Jeśli rzeczy są naprawdę brudne możecie wlać go znacznie więcej niż zaleca producent. Posiadacie pralkę z mniejszym wsadem to możecie takiego płynu dodać znacznie mniejszą ilość. Doskonale sprawdza się przy szybkim praniu oraz praniu w niskich temperaturach i nie zrobi nam takiego psikusa że się nie wypłucze. Nie bez powodu płyny i żele do czarnych ubrań są dedykowane w formie płynu, ponieważ nie pozostawiają po sobie osadu po praniu na czarnych tkaninach.