• Kategorie
  • Szukaj
  • ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

ODŚWIEŻACZE POWIETRZA

Odświeżacze powietrza pozwalają na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z otoczenia. Oferta sklepu ChemiaLux zawiera najwyższej jakości produkty zagranicznych marek: Airwick, Denkmit Febreze Felce Azzurra Flower Shop, Kuschelweich, Xanto Yankee CandleReceptury każdej z tych marek pozwalają wzbogacić otoczenie o przyjemne nuty zapachowe. Cytrusowe – pobudzą do działania, nuty jaśminu – ukoją nerwy, a ciepły zapach cynamonu wprowadzi do domu świąteczny nastrój.

Różne formy odświeżaczy powietrza

Dawniej jedyną dostępną na polskim rynku formą odświeżaczy były żelowe pudełka zapachowe. Dziś gama produktów do wyboru jest znacznie większa. W ofercie sklepu ChemiaLux znają Państwo zarówno klasyczne spraye i odświeżacze żelowe, jak i świece, patyczki oraz wkłady zapachowe.

Chemia z Niemiec – niezawodna jakość

Odświeżacze powietrza dostępne w naszej ofercie bez trudu zniwelują nieprzyjemne zapachy spowodowane m.in. dymem papierosowym czy smażeniem. Bezbłędnie sprawdzą się również w toaletach. Przyjemne kompozycje zapachowe odświeżaczy w naszym sklepie są idealnym dopełnieniem każdego domu.

Odświeżacze powietrza – chemia z Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Polski

Największą zaletą zagranicznych odświeżaczy jest ich skuteczność oraz innowacyjna receptura. Nowoczesna technologia wykorzystana do stworzenia kompozycji zapachowych sprawia, że zapachy długo utrzymują się w powietrzu.