• Kategorie
  • Szukaj
  • Lakiery, pianki, żele

W tej kategorii znajdziecie Państwo lakiery, pianki oraz żele do stylizacji włosów z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Polski, Anglii, Francji.

Szukasz sposobu by twoje włosy wyglądały zjawiskowo i elegancko.  Lakiery do włosów to produkty w sprayu pozwalające w dowolny sposób modelować zarówno długie i krótkie włosy. Dzięki wodno- alkoholowemu roztworowi oraz rozpuszczalnikowi i żywicy zawartym w wysokiej jakości lakieru do włosów masz możliwość utworzenia cienkiej niewidocznej warstwy na powierzchni włosów. Głównym zadaniem jest utrwalenie fryzury w taki sposób by nie zniekształciły je żadne czynniki środowiskowe.

Pianki do włosów to produkt do stylizacji włosów. Zawarte w składzie składniki sprawiają, że twoje włosy w łatwy i prosty sposób możesz modelować, nadawać włosom elastyczności oraz ją usztywniając.

Na rynku dostępne jest duża ilość rodzajów pianek pomimo, że jest to jeden kosmetyk. W ofercie naszego sklepu znajdziesz pianki zwiększające objętość, podkreślające skręt, nabłyszczające oraz wygładzające. Charakterystyczna biała piana po wysuszeniu przez suszarkę sprawi, że twoja stylizacja utrzyma się przez taki okres jaki zaplanowałaś.

Gdy jeszcze nie miałaś możliwości przetestowania pianki do włosów warto poczynić pierwszy krok i zainwestować w produkty do stylizacji z naszego sklepu.