• Kategorie
  • Szukaj
  • HIGIENA JAMY USTNEJ

W tej kategorii znajdziecie Państwo kosmetyki do higieny jamy ustnej  z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Polski, Anglii, Francji takie jak pasty do zębów,szczoteczki, płyny do płukania ust lub artykuły do protez.

Higiena jamy ustnej  u dzieci czy dorosłych to jedna z najważniejszych rzeczy w dzisiejszych czasach. Szczotkowanie, nitkowanie oraz wizyty u dobrego stomatologa to sukces pięknego i zdrowego uśmiechu. Dzięki takim czynnościom przyczynisz się do zapobiegania i powstawaniu próchnicy jednocześnie unikniesz niechcianego bólu zębów.  Stosując odpowiednią technikę pozbędziesz się resztek jedzenia z trudno dostępnych miejsc.

Nitkowanie czyli używanie nici dentystycznej to kolejna z ważnych czynności dbających o zdrowy wygląd naszych zębów. Stosując ją przynajmniej raz dziennie pozbędziemy się niechcianych resztek pokarmowych z uzębienia. Duża część powierzchni naszych zębów jest niedostępna dla szczoteczek nawet elektrycznych. W takich właśnie miejscach najczęściej będzie powstawała próchnica. 

W tej kategorii znajdziesz produkty do higieny jamy ustnej dzięki którym zapobiegniesz późniejszym problemom z uzębieniem, dziąsłami lub wewnętrzną częścią jamy ustnej.

Prawidłowe pielęgnowanie  zębów to przede wszystkim szczotkowanie dwa razy dziennie rano i wieczorem.

 

Płukanie jamy ustnej za pomocą tzw. płukanek to idealne rozwiązanie dla osób ceniących swoje uzębienie. Zawsze możemy je zastosować po posiłkach nie wymagających szczotkowania.