• G&G Wc-Sticks Ocean Zawieszki WC 4 x 40 g

Zawieszki do muszli klozetowej WC zestaw 4 x 40 g G&G Wc-Sticks Ocean

9.58
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 24/7 15
Kurier DHL 17.5
Dostępność 19 szt.
Waga 0.22 kg
EAN 4311501415221

Zawieszki do muszli klozetowej WC zestaw 4 x 40 g G&G Wc-Sticks Ocean

Zawieszka pomagająca utrzymać higienę w muszli. Usuwa kamień i rdzę. Działa antybakteryjnie. Kostka toaletowa o morskiej świeżości zapewnia świeży zapach przez wiele tygodni. Połączenie aktywnych składników zapobiega osadzaniu się brudu z kamienia i kamienia moczowego oraz zapewnia higieniczną czystość przy każdym cyklu. 

Składniki:15-30% surfaktantów anionowych, 5-15% surfaktantów niejonowych. Zawiera substancje zapachowe (CITRAL, LIMONENE, LINALOOL) inne składniki: barwniki, Bitrex

Powoduje podrażnienie skóry. Powoduje poważne podrażnienie oczu. Szkodliwy dla organizmów wodnych, działający długotrwale. Jeśli potrzebna jest porada lekarska, należy przygotować pojemnik lub etykietę. Trzymać z dala od dzieci. W PRZYPADKU KONTAKTU NA SKÓRZE: Ostrożnie umyć dużą ilością wody z mydłem. JEŚLI DOSTAJE SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zapach: morski

Opakowanie zawiera 4 sztuki kostek zapachowych, każda w koszyczku.
Kraj pochodzenia: Niemcy
Marka: G&G
Wersja: Ocean
Ilość w kartonie: 7
Waga towaru w gramach 160
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci