• G&G Piekarnik i Grill 500 ml

Środek do czyszczenia piekarnika i grilla z Niemiec G&G 500 ml

16.20
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 24/7 15
Kurier DHL 17.5
Dostępność 24 szt.
Waga 0.62 kg
EAN 4311536964244

Środek do czyszczenia piekarnika i grilla z Niemiec G&G 500 ml

Niezwykle silny i skuteczny środek do czyszczenia piekarników zapewnia czystość w całym wnętrzu piekarnika dzięki formule 10 minut. Dzięki silnie przylegającej piance Bref Oven & Grill automatycznie i szybko czyści wszystkie powierzchnie w piekarniku, ale także blachy do pieczenia, ruszty grillowe, powierzchnie pionowe z przypalonymi tłustymi zabrudzeniami i osadami, nie tylko czyste, ale także bezpieczne dla żywności.

Instrukcja użycia Przed użyciem dobrze wstrząsnąć! Zdejmij zabezpieczenie przed dziećmi. Trzymać puszkę możliwie pionowo i równomiernie spryskać czyszczone powierzchnie z odległości ok. 20 cm. Nie rozpylać na otwór wentylatora w piecach z gorącym powietrzem. Zgaś lampkę kontrolną piekarników gazowych.
Szybkie czyszczenie: rozgrzej piekarnik do 50 ° C, a następnie wyłącz. Poczekaj 5-10 minut. Następnie nałóż produkt i pozostaw na 10 minut.
Czyszczenie na zimno: pozostawić produkt na ok. 20 minut. Wytrzeć wilgotną gąbką lub szmatką. Wydłużyć czas ekspozycji przy bardzo silnych zabrudzeniach. W razie potrzeby powtórzyć czyszczenie.

Składniki:<5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne Inne składniki: substancje zapachowe, gaz pędny (butan).

NIEBEZPIECZEŃSTWO
Powoduje poważne podrażnienia skóry i poważne uszkodzenie oczu. Zawiera monoetanoloaminę i wodorotlenek sodu. Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Trzymać z dala od dzieci. Nosić rękawice ochronne / okulary ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub włosami): Natychmiast zdjąć całą zabrudzoną, nasiąkniętą odzież. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń wszelkie istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub lekarzem. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych rodzajów źródeł zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i nie wystawiać na temperatury powyżej 50 ° C.

Pojemność: 500 ml

Kraj pochodzenia: Niemcy

Marka: G&G
Wersja: Backofen&Grillreiniger
Ilość w kartonie: 10
Objętość towaru w mililitrach dla jednostki standardowej 500
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci