• Cillit Bang Schwarzer/Weisser Pleśń i Higiena 750 ml

Środek do usuwania pleśni z Niemiec Cillit Bang Schwarzer/Weisser 750 ml

Kolor/Wzór
26.47
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 24/7 15
Kurier DHL 17.5
Dostępność 7 szt.
Waga 0.85 kg
EAN 4002448082880

Środek do usuwania pleśni z Niemiec Cillit Bang Schwarzer/Weisser 750 ml

Nie daj szansy brudowi i pleśni dzięki czarno-białemu Cillit BANG do czyszczenia pleśni. Super skuteczna formuła błyskawicznie usuwa pleśń, przebarwienia i bakterie!
Idealny do: wszystkich powierzchni ceramicznych, płytek ściennych i podłogowych, wanien, zlewozmywaków, kabin prysznicowych i zasłon, piekarników, kuchenek, powierzchni roboczych, drzwi lodówek, koszy na śmieci, chromowanych, łączeń.
Nie nadaje się do: starych, porowatych i uszkodzonych powierzchni, kolorowych łączeń, guma, płytki nieszkliwione, emalia, kolorowe, lakierowane i pozłacane powierzchnie, podłogi drewniane i laminowane, tekstylia i dywany, linoleum, poliamidy i tworzywa sztuczne poliwęglanowe, marmur i kamień naturalny, aluminium, złoto, brąz, miedź, srebro i mosiądz.

Składniki:<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie chloru. Kompozycja zapachowa. Substancja dezynfekująca. Substancja czynna: podchloryn sodu 26g/kg.

Powoduje poważne podrażnienie oczu. Powoduje podrażnienie skóry. Ostrożność!
Nie stosować razem z innymi produktami, ponieważ mogą wydzielać się niebezpieczne gazy (chlor). Jeśli potrzebna jest porada lekarska, należy przygotować pojemnik lub etykietę. Trzymać z dala od dzieci. Nie wdychać aerozolu. JEŚLI DOSTAJE SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usuń istniejące soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Jeśli
podrażnienie oczu utrzymuje się : Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU KONTAKTU NA SKÓRZE: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/pomocy medycznej.

Pojemność: 750 ml

Kraj pochodzenia: Niemcy

Marka: Cillit Bang
Wersja: Schwarzer/Weisser
Ilość w kartonie: 9
Objętość towaru w mililitrach dla jednostki standardowej 750
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci