• Cillit Bang Ontvettend na Tłuszcz 750 ml

Skuteczny środek na pozbycie się tłuszczu, odtłuszczacz Cillit Bang Ontvettend 750 ml

16.95
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 24/7 15
Kurier DHL 17.5
Dostępność 10 szt.
Waga 0.9 kg
EAN 8710552260679

Skuteczny środek na pozbycie się tłuszczu, odtłuszczacz Cillit Bang Ontvettend 750 ml

Cillit Bang Odtłuszczacz w sprayu to preparat, który skutecznie usunie brud z blatów kuchennych, patelni, piekarników, grilla, płytek oraz innych powierzchni kuchennych bez konieczności szorowania. Produkt doskonale radzi sobie nawet z najbardziej odpornymi na usuwanie plamami, pozostawiając przy tym przyjemny cytrusowy zapach. Nowa ulepszona formuła jeszcze skuteczniej czyści uporczywy tłuszcz, a nawet zapieczone jedzenie. 

Składniki:<5%: anionowe środki powierzchniowo czynne kompozycja zapachowa Linalool

3 kroki do pozbycia się brudu: 1. Przekręć dyszę w pozycji „On". 2. Spryskaj powierzchnię płynem i pozostaw na kilka sekund, aby produkt zaczął działać. 3. Wyczyść, wytrzyj i spłucz. W przypadku ciężkich zabrudzeń pozostaw produkt na 5 minut i użyj zmywaka. Środki ostrożności. UWAGA! Nie stosować do: drewna, linoleum, tekstyliów, szkła trawionego i matowego. Przed użyciem zawsze sprawdzaj działanie produktu na mało widocznej powierzchni

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.

Pojemność: 750 ml

Kraj pochodzenia: Holandia

Marka: Cillit Bang
Wersja: Ontvettend
Ilość w kartonie: 12
Objętość towaru w mililitrach dla jednostki standardowej 750
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci