• Bref Universal-Entkalker 500 ml

Odkamieniacz z Niemiec Bref Universal-Entkalker 500 ml

23.48
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 24/7 15
Kurier DHL 17.5
Dostępność 2 szt.
Waga 0.6 kg
EAN 4015000019033

Odkamieniacz z Niemiec Bref Universal-Entkalker 500 ml

Dzięki uniwersalnemu odkamieniaczowi Bref Power o sprawdzonej jakości SIDOL usuwanie kamienia jest łatwe i delikatne. Chroń swoje urządzenia kuchenne przed kamieniem  i zachowuje ich żywotność. 

Uniwersalny odkamieniacz Bref Power z aktywnym kwasem cytrynowym delikatnie usuwa uporczywe osady kamienia z armatur, powierzchni i urządzeń oraz zapewnia olśniewający połysk.

Z aktywnym kwasem cytrynowym. Usuwa nawet uporczywy kamień. Idealny również do w pełni automatycznych ekspresów do kawy, kapsułek i ekspresów na saszetki.

Kamień to jeden z najczęstszych rodzajów zabrudzeń w kuchni i poważny problem, zwłaszcza w przypadku urządzeń kuchennych. 

Uniwersalny odkamieniacz Bref Universal-Entkalker jest idealny do automatycznych ekspresów do kawy, ekspresów na kapsułki i saszetki 

Nie używać uniwersalnego odkamieniacza Bref Universal-Entkalker do płytek emaliowanych, aluminiowych, marmurowych lub wrażliwych na kwasy.

Instrukcje bezpieczeństwa:

Ostrzeżenie. Powoduje poważne podrażnienie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką opakowanie lub etykietę produktu. Trzymać z dala od dzieci. nosić ochronę oczu. JEŚLI DOSTAJE SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, zdejmij soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza..

Składniki: <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne.

Pojemność: 500 ml

Kraj pochodzenia: Niemcy

Marka: Bref
Wersja: Universal-Entkalker
Ilość w kartonie: 6
Objętość towaru w mililitrach dla jednostki standardowej 500
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci