• Kategorie
  • Szukaj
  • ARTYKULY HIGIENICZNE

ARTYKUŁY HIGIENICZNE

W szerokiej ofercie sklepu ChemiaLux znajdują się również art. higieniczne, obejmujące kilka różnych rodzajów kategorii. Obok standardowego wyposażenia obejmującego artykuły z kategorii higieny intymnej – np. żel do higieny intymnej Lactacyd - znajdą Państwo inne wysokogatunkowe akcesoria higieniczne. W każdym domu powinny znaleźć się środki, które pozwolą skuteczniej dbać o czystość i tym samym o nasze zdrowie. Sklep ChemiaLux posiada także przydatne akcesoria, takie jak pomadki ochronne, czy kremy do pielęgnacji ran, które są niezwykle wygodnym rozwiązaniem i cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Artykuły higieniczne z z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Polski, Anglii, Francji, Holandii, Belgii.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wysokogatunkowych papierów toaletowych (dostępnych również w wersji nawilżanej), tamponów czy jednorazowych chusteczek higienicznych. Nawilżony papier toaletowy z Niemiec G&G Sensitive – cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich konsumentów.

Artykuły higieniczne w doskonałych cenach

Nasz sklep ChemiaLux obfituje w wysokogatunkowe produkty higieniczne w atrakcyjnych cenach. Starannie wyselekcjonowane artykuły higieniczne w ofercie naszego sklepu, będą doskonałym wyborem dla każdego domu.